Truhlářství Kryštof Kratochvíl

Okna & dveře

Okna z TKK spol. s. r. o.

Repliky

Mnohé domy, zvláště ty staré, potřebují okna, která by jako stará vypadala a zároveň měla tepelně-izolační vlastnosti dnešních standardů. Umíme takové repliky oken vyrobit a moderními povrchovými úpravami prodloužit jejich životnost. Občas se také stane, že je potřeba vyhovět požadavkům památkářů, vynechat veškeré moderní prvky a zachovat původní kování či frézování. Bez problému dokážeme těmto požadavkům vyhovět!

Euro okna

Díky našemu perfektnímu vybavení se nejedna vilka v okolí Českých Budějovic raduje z perfektních EURO oken od nás!

A další...

Máme i zkušenosti s výrobou oken špaletových, zdvojených, pevně zasklených i tzv. české euro, která mají svoje specifika. Přijďte se zeptat, snažíme se každému podle jeho přání vyhovět či poradit.

Dveře z TKK spol. s. r. o.

Vstupní vchodové dveře

Vstupní vchodové dveře jsou branou do každého domu a o majiteli řeknou mnohé. Vyrábíme je většinou z lepených třívrstvých hranolů s nejrůznějšími výplněmi, včetně izolační polyuretanové pěny. Zámky se dnes používají vícebodové. Pokud však máte zájem o vysloveně bezpečnostní dveře s certifikátem, tak spolupracujeme s dodavateli bezpečnostních dveří a zárubní a jsme schopni Vám vyhovět.

Výplňové dveře a repliky

Výplňové dveře z masivu, dvoukřídlové dveře s kazetami nebo kazetovou zárubní, dveře vysoké třeba 2,5 m nebo repliky dveří Vám dodá jen zakázkové truhlářství jako jsme my, ty nikde jinde nekoupíte.